Spa послуги

Душ вражень, джакузі та басейн
з 9:00 до 22:00
Парна, лазня та хамам
з 12:00 до 22:00
ГЛИБИННЕ ЗАНУРЕННЯ У СПОКІЙ
Цілюща сила нашого SPA здатна відновити ваші сили вже за одне відвідування. Відкрийте для себе внутрішній спокій та гармонію в мальовничому оточенні Карпатських гір. Тут ви зможете спробувати на собі розслаблюючі масажі, зануритися в гідромасажний басейн, відвідати душ вражень, а також сауну та різноманітні лазні.
БАСЕЙН
Тільки-но уявіть: після активного відпочинку або важкого робочого ритму ви пірнаєте у освіжаючу воду. Наш 15-метровий критий басейн з видом на Карпатські гори – це найкраще рішення для зняття напруги.
душ вражень
Це особливий ритуал, здатний відновити вашу енергію. Він має тонізуючий і відновлюючий ефект на організм. Його процес полягає у постійній зміні напору води та, відповідно, передачі різних погодних умов: грози, шторму, морського бризу тощо.
ПАРИЛЬНЯ
Це база спокою із запахом ароматних трав, що дасть вам змогу розслабити м'язи, позбутися стресу, підняти настрій, знайти гармонію, а також покращити кровообіг та очистити організм від токсинів.
ДЖАКУЗІ
Тут ви зможете відчути як напруга зникає з ваших м'язів і стрес розсіюється під дією гарячої води та масажних струменів. Беріть близьких і приходьте насолоджуватися відпочинком у джакузі в готелі DIDUKH.
ФІНСЬКА ЛАЗНЯ
Поєднання високої температури та низької вологості в фінській бані сприяє глибокому очищенню організму. Після сеансу ви відчуєте, як напруга покидає м'язи, а шкіра стає м'якою та гладкою.
ТРАДИЦІЙНА ЛАЗНЯ
Це місце, де ви можете зануритися в атмосферу старовинних ритуалів. Відвідування лазні супроводжується запахами трав та ефірних олій, які допомагають відпустити накопичені стреси та напругу, а висока температура сприяє оздоровленню тіла.
МАСАЖНІ КАБІНЕТИ
Пориньте у відпочинок в руках наших досвідчених масажистів. Вони володіють таємницями різних видів масажу, які призначені для зняття стресу, поліпшення кровообігу та розслаблення м'язів.
ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
КОЖЕН ДЕНЬ:
З 12:00 ДО 20:00
SPA BAR
Тут ви зможете закріпити ефект відновлення, отриманий в SPA, попіклувавшись про користь для вашого організму. Замість класичного бару завітайте в корисний і спробуйте різноманітні чаї, фреші, кисневі пінки, або протеїнові коктейлі.
Замовити дзвінок