Spa послуги

Душ вражень, джакузі та басейн
з 9:00 до 22:00
Парна, лазня та хамам
з 12:00 до 22:00
ГЛИБИННЕ ЗАНУРЕННЯ У СПОКІЙ
Цілюща сила нашого SPA здатна відновити ваші сили вже за одне відвідування. Відкрийте для себе внутрішній спокій та гармонію в мальовничому оточенні Карпатських гір. Тут ви зможете спробувати на собі розслаблюючі масажі, зануритися в гідромасажний басейн, відвідати душ вражень, а також сауну та різноманітні лазні.
БАСЕЙН
Тільки-но уявіть: після активного відпочинку або важкого робочого ритму ви пірнаєте у освіжаючу воду. Наш 15-метровий критий басейн з видом на Карпатські гори – це найкраще рішення для зняття напруги.
Відкритий басейн з видами на гори
Плавання під відкритим небом, оточене гірськими вершинами, дарує незабутні враження та повне розслаблення. Відчуйте магію Карпат, насолоджуючись комфортом та красою природи!
душ вражень
Це особливий ритуал, здатний відновити вашу енергію. Він має тонізуючий і відновлюючий ефект на організм. Його процес полягає у постійній зміні напору води та, відповідно, передачі різних погодних умов: грози, шторму, морського бризу тощо.
ПАРИЛЬНЯ
Це база спокою із запахом ароматних трав, що дасть вам змогу розслабити м'язи, позбутися стресу, підняти настрій, знайти гармонію, а також покращити кровообіг та очистити організм від токсинів.
ДЖАКУЗІ
Тут ви зможете відчути як напруга зникає з ваших м'язів і стрес розсіюється під дією гарячої води та масажних струменів. Беріть близьких і приходьте насолоджуватися відпочинком у джакузі в готелі DIDUKH.
ФІНСЬКА ЛАЗНЯ
Поєднання високої температури та низької вологості в фінській бані сприяє глибокому очищенню організму. Після сеансу ви відчуєте, як напруга покидає м'язи, а шкіра стає м'якою та гладкою.
ТРАДИЦІЙНА ЛАЗНЯ
Це місце, де ви можете зануритися в атмосферу старовинних ритуалів. Відвідування лазні супроводжується запахами трав та ефірних олій, які допомагають відпустити накопичені стреси та напругу, а висока температура сприяє оздоровленню тіла.
МАСАЖНІ КАБІНЕТИ
Пориньте у відпочинок в руках наших досвідчених масажистів. Вони володіють таємницями різних видів масажу, які призначені для зняття стресу, поліпшення кровообігу та розслаблення м'язів.
ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
КОЖЕН ДЕНЬ:
З 12:00 ДО 20:00
SPA BAR
Тут ви зможете закріпити ефект відновлення, отриманий в SPA, попіклувавшись про користь для вашого організму. Замість класичного бару завітайте в корисний і спробуйте різноманітні чаї, фреші, кисневі пінки, або протеїнові коктейлі.
Замовити дзвінок